Aktualności | O nas | Władze | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koło PTTK nr 5 | Koło Miejskie | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne |
 
 
Relacje: Noc Świętojańska 23.06.2018
W dniu 23 czerwca 2018r Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował VI NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ. Część uczestników w zmiennych warunkach atmosferycznych przeszła ścieżką przyrodniczą trasę Folusz-Wodospad Magurski-Diabli Kamień-Folusz. Następnie na trenie Parku Wędkarskiego w Foluszu w trakcie biesiady wspominano o tradycjach i obchodach tego święta. Koleżanki i koledzy z Koła Miejskiego zaprezentowali przedstawienie słowno-muzyczne poświęcone nocy świętojańskiej, które nagrodzono gromkimi brawami. Tradycyjnie dokonano wyboru najpiękniejszego wianka, który nagrodzony został nagrodą niespodzianką. Impreza cieszyła się po raz kolejny dużym zainteresowaniem (część uczestników dojechała na miejsce indywidualnie) i służyła integracji naszego środowiska.

1.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
 

 
Relacja z wycieczki do Leżajska 07.04.2018
W dniu 7 kwietnia 2018 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował wycieczkę do LEŻAJSKA. Z miejscowymi przewodnikami uczestnicy zwiedzili liczne zabytki i muzea. Najważniejszym punktem programu była Bazylika p.w. Zwiastowania NMP w której oprócz wspaniałego wystroju podziwialiśmy, podczas krótkiego koncertu muzyki organowej zorganizowanego specjalnie dla naszej grupy, brzmienie wspaniałych organów. Kolejnymi ważnymi punktami programu były Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów oraz zwiedzenie centrum miasta, gdzie zapoznaliśmy się m.in. z historią cadyka Elimelecha z Leżajska. Leżajsk to także marka piwa. Zwiedziliśmy więc także Muzeum działające przy browarze. Piękna pogoda i wiosenny nastrój towarzyszyły uczestnikom w trakcie całej wycieczki.


1.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.JPG
19.JPG
2.JPG
20.jpg
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.jpg
8.jpg
9.JPG
 
Spotkanie z nowymi członkami PTTK 2018

W dniu 21 marca 2018 roku w Sali Konferencyjnej Oddziału PTTK w Gorlicach odbyło się spotkanie nowo przyjętych członków Koła Miejskiego z Zarządem Koła oraz z Prezesem Oddziału jak również uroczyste wręczenie legitymacji PTTK. Podczas spotkania przedstawiono Zarząd Koła Miejskiego, strukturę Oddziału oraz zasady uczestnictwa w organizowanych imprezach. Ponadto przedstawiono plan imprez na rok 2018.

1.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
  

 
Zapraszamy do Leżajska
 
Spotkanie z Podróżnikiem - Emiraty arabskie - OMAN

W dniu 13 marca 2018 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach wspólnie ze Stowarzyszeniem Miłośników Ziemi Gorlickiej zorganizował sali Domu Polsko-Słowackiego w Gorlicach „spotkanie z podróżnikiem”, a zarazem zasłużonym działaczem obydwu organizacji - Panem Romanem Trojanowiczem

Tematem spotkania były Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Oman. Uczestnicy mogli zobaczyć piękne zdjęcia i opowieści o obydwu egzotycznych krajach oraz o architekturze począwszy od czasów zamierzchłych do dnia dzisiejszego, a nawet o architekturze przyszłości.  

Spotkanie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie i niewątpliwie zainspirowało wiele osób...

1.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG

 
Kulig w Regietowie 25 Luty 2018

 W dniu 25 lutego 2018 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował kulig w Regietowie. Trasa wiodła pięknie zaśnieżonymi drogami leśnymi Beskidu Niskiego. Imprezę zakończono pieczeniem kiełbasek i imprezą integracyjną w Karczmie „Huculanka” w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie.

 

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
 

 
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 66 z 66 
 Uprzejmie informujemy członków PTTK-u; że uchwałą Zarządu PTTK w Gorlicach - po telefonicznym zgłoszeniu danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie osoba ta zostaje skreślona z listy wycieczki.


Informacja dotycząca składek

 

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 20.11.2015 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów.Godziny pracy biura Oddziału PTTK w Gorlicach

poniedziałek: w godz. 8 -16
wtorek:w godz. 8 - 16
środa:w godz. 8 - 16
czwartek:w godz. 8 - 16
piątek:w godz. 8-16 
 

   >>  VRBOV - Baseny termalne   >>  Geoportal - Mazowsze
   >>  Geoportal - Małopolska
   >>  Starostwo Gorlice
   >>  Urząd Miasta Gorlice
   >>  Klub Słowackich Turystów
   >>  Beskid Gorlicki
   >>  Ośrodek Kultury Prawosławnej
   >>  Koło przy MZS nr 1
   >>  Koło przy MZS nr 3
   >>  Koło przy ZS w Stróżówce
   >>  Koło przy SP w Mszance

 

 
 
 
 
Administracja serwisu: Studio Multimedialne Inmani oferująca skuteczne pozycjonowanie