Aktualności | O nas | Władze | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koło PTTK nr 5 | Koło Miejskie | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne |
 
 
Nowe dni i godziny otwarcia muzeum

Wniosek Burmistrza Miasta Gorlice Rafała Kukli skierowany do Prezesa PTTK Oddział Gorlice Romana Trojanowicza dotyczący wydłużenia dni pracy Muzeum Regionalnego PTTK w Gorlicach został pozytywnie przyjęty przez Zarząd PTTK. Oznacza to, że gorlickie Muzeum dotychczas udostępniane turystom od wtorku do piątku, otwarte jest teraz także w weekend! Nowe dni i godziny otwarcia obowiązują już od 1 kwietnia.

Informacja na stronie www.gorlice.pl

 
Relacje: Węgry Tokaj Nyiregyhaza 04.08.2018
W dniu 4 sierpnia 2018r Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował wycieczkę na baseny termalne w Nyregyhaza na Węgrzech. Przy pięknej, słonecznej pogodzie uczestnicy korzystali z kąpieli w wodach leczniczych. W drodze powrotnej zatrzymano się w słynnym z produkcji win Tokaju.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
 
Relacje: Tiszaujvaros Baseny Węgry 06.07.2018
W dniu 6 lipca 2018r Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował wycieczkę na baseny termalne do Tiszaujvaros na Węgrzech. Uczestnicy przy pięknej słonecznej pogodzie korzystali z kąpieli w wodach leczniczych zawierających dużą zawartość soli, sodu i dwutlenku węgla.


 
Relacje: Tatry 29.07.2018
W dniu 29 lipca 2018 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował wycieczkę w Tatry. Uczestnicy wraz z przewodnikiem tatrzańskim przeszli trasę Cyrhla – Wielki Kolieniec (1328 m.n.p.m.) - Przełęcz Nosalowa – Kuźnice. Na całej trasie dopisywała słoneczna pogoda dzięki czemu można było podziwiać piękne widoki na pasma górskie Tatr. Po zakończeniu wędrówki indywidualnie zwiedzano Zakopane z zatłoczonymi o tej porze Krupówkami. W wesołych nastrojach grupa powróciła do Gorlic.


 
Relacje: Noc Świętojańska 23.06.2018
W dniu 23 czerwca 2018r Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował VI NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ. Część uczestników w zmiennych warunkach atmosferycznych przeszła ścieżką przyrodniczą trasę Folusz-Wodospad Magurski-Diabli Kamień-Folusz. Następnie na trenie Parku Wędkarskiego w Foluszu w trakcie biesiady wspominano o tradycjach i obchodach tego święta. Koleżanki i koledzy z Koła Miejskiego zaprezentowali przedstawienie słowno-muzyczne poświęcone nocy świętojańskiej, które nagrodzono gromkimi brawami. Tradycyjnie dokonano wyboru najpiękniejszego wianka, który nagrodzony został nagrodą niespodzianką. Impreza cieszyła się po raz kolejny dużym zainteresowaniem (część uczestników dojechała na miejsce indywidualnie) i służyła integracji naszego środowiska.

1.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
 

 
Relacja z wycieczki do Leżajska 07.04.2018
W dniu 7 kwietnia 2018 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował wycieczkę do LEŻAJSKA. Z miejscowymi przewodnikami uczestnicy zwiedzili liczne zabytki i muzea. Najważniejszym punktem programu była Bazylika p.w. Zwiastowania NMP w której oprócz wspaniałego wystroju podziwialiśmy, podczas krótkiego koncertu muzyki organowej zorganizowanego specjalnie dla naszej grupy, brzmienie wspaniałych organów. Kolejnymi ważnymi punktami programu były Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów oraz zwiedzenie centrum miasta, gdzie zapoznaliśmy się m.in. z historią cadyka Elimelecha z Leżajska. Leżajsk to także marka piwa. Zwiedziliśmy więc także Muzeum działające przy browarze. Piękna pogoda i wiosenny nastrój towarzyszyły uczestnikom w trakcie całej wycieczki.


1.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.JPG
19.JPG
2.JPG
20.jpg
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.jpg
8.jpg
9.JPG
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 55 - 60 z 64 
 Uprzejmie informujemy członków PTTK-u; że uchwałą Zarządu PTTK w Gorlicach - po telefonicznym zgłoszeniu danego uczestnika na wycieczkę, należy dokonać wymaganej wpłaty w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie osoba ta zostaje skreślona z listy wycieczki.


Informacja dotycząca składek

 

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 20.11.2015 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów.Godziny pracy biura Oddziału PTTK w Gorlicach

poniedziałek: w godz. 8 -16
wtorek:w godz. 8 - 16
środa:w godz. 8 - 16
czwartek:w godz. 8 - 16
piątek:w godz. 8-16 
 

   >>  VRBOV - Baseny termalne   >>  Geoportal - Mazowsze
   >>  Geoportal - Małopolska
   >>  Starostwo Gorlice
   >>  Urząd Miasta Gorlice
   >>  Klub Słowackich Turystów
   >>  Beskid Gorlicki
   >>  Ośrodek Kultury Prawosławnej
   >>  Koło przy MZS nr 1
   >>  Koło przy MZS nr 3
   >>  Koło przy ZS w Stróżówce
   >>  Koło przy SP w Mszance

 

 
 
 
 
Administracja serwisu: Studio Multimedialne Inmani oferująca skuteczne pozycjonowanie