Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Pokaż 1 - 5 ze 5 stron Dodaj wpis
Nazwa Wiadomość
Damian
Bardzo fajna strona.
Dużo ciekawych informacji które pomagają mi zaplanować wycieczki.

Arkadiusz
Odwiedź stronę nadawcy
Ciekawa stronka. Fajna grafika. Pozdrawiam.

Janusz
Odwiedź stronę nadawcy
Imponujący serwis. Bardzo podoba mi się szata graficzna. Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu strony! Pozdrawiam.

Arek
Odwiedź stronę nadawcy
Bardzo śliczna szata graficzna. Życzę powodzenia w prowadzeniu strony! Pozdrawiam.

Zapraszamy do dodawania wpisów w naszej księdze gości.

«« start « poprz. 1 nast. » koniec »»

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: