Relacje: Lwów 16-17.06.2018
W dniach 16-17 czerwca br. Koło PTTK „GLINIK” Nr 5 zorganizowało dwudniową wycieczkę do Lwowa. Niektórzy z uczestników wycieczki po raz pierwszy zobaczyli miasto Lwów, a dla wielu miłośników była to kolejna możliwość, aby powrócić do tego miasta. Pogoda do końca naszej wycieczki była dla nas przyjazna. Stali miłośnicy miasta Lwowa, a zarazem uczestnicy wycieczki, przyznali, że za każdym kolejnym powrotem do Lwowa dowiadują się nowych rzeczy, a także wyrazili swoje zadowolenie z naszej przewodniczki po mieście.