Relacje: Majówka w Beskidzie Niskim 06.05.2018
W dniu 6 maja 2018 Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował Majówkę w Beskidzie Niskim. Uczestnicy przeszli trasę z Przełęczy Małastowskiej przez Banicę, Magurycz Mały (698 m n.p.m.) do Bartnego. Trasa liczyła ok. 12 km. Przed rajdem zapalono znicz na cmentarzu z I Wojny Światowej na Przełęczy Małastowskiej. W Bartnem przy ognisku, piosenkach biesiadnych i turystycznych zakończono tradycyjną Majówkę. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.