Relacje: Rabia Skała 06.05.2018
Majówka w Bieszczadach - 6.05.2018 statutowa wycieczka na Rabią Skałę 1199 m. /szczyt jest zaliczany do Korony Bieszczadów/. Trasa przebiegała żółtym szlakiem z miejscowości Wetlina przez Jawornik 1021m. na Rabią Skałę. Po zdobyciu szczytu podeszliśmy na punkt widokowy po stronie Słowackiej, gdzie można podziwiać panoramę Bieszczadów z najwyższym szczytem Pikuj 1408 m. po stronie Ukraińskiej. Nasza wędrówka przebiegła w wiosennym słońcu, miłej i wesołej atmosferze. S.P.