Zakończenie sezonu turystycznego 2017

W dniu 12 listopada 2017 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował imprezę kończącą kolejny sezon turystyczny. Uczestnicy pokonali trasę, która prowadziła z Regietowa poprzez Rotundę (771 m.n.p.m.) do Zdyni.
Najważniejszym i zarazem najpiękniejszym miejscem na trasie był odrestaurowany cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 51, zlokalizowany na szczycie góry Rotunda. Długość trasy wniosła około 9 km.
Podczas spotkania biesiadnego Prezes Koła kol. Zdzisław Halibożek przypomniał długą listę imprez zorganizowanych przez Koło Miejskie w roku 2017. Zaprezentowany został również wstępny plan wycieczek na roku 2018.

Szczególnie miłym akcentem spotkania było wręczenie symbolicznych podziękowań w kolegom, którzy pełnili ważne funkcje w Zarządzie Oddziału poprzednich kadencji, a których doświadczenie Zarząd Koła Miejskiego pragnie wykorzystać w dalszej działalności Koła. Podziękowania otrzymali: kol. Roman Trojanowicz,Mieczysław Cyrkowicz, Jerzy Forczek oraz Jan Słopnicki. Biesiada posiadała tradycyjnie integracyjny charakter przyczyniając się do zacieśnienia więzi pomiędzy członkami Koła, co ważne jest zwłaszcza w sytuacji szybkiego wzrostu jego liczebności.

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16