Beskid Sądecki - Dzwonkówka 08.10.2017

W dniu 8 października 2017 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował wycieczkę w Beskid Sądecki. Uczestnicy przeszli trasę Krościenko n/Dunajcem - Przełęcz Siodełko - Dzwonkówka (983 m n.p.m. - Bacówka PTTK pod Bereśnikiem - Szczawnica). Trasa liczyła ponad 12 km. Dobra widoczność pasm górskich i piękne kolory jesieni towarzyszyły turystom na całej trasie. Część uczestników indywidualnie spędziła czas w Szczawnicy Zdroju do której zeszli uczestnicy rajdu.