Wycieczka do Lwowa 17.06.2017

Zdjęcie zbiorowe do pobrania

W dniu 17 czerwca 2017r. Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował wycieczkę do Lwowa na Ukrainę. Uczestnicy zwiedzanie rozpoczęli od budzących zachwyt wnętrz budynku Teatru Opery i Baletu. Następnym etapem było zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego na którym pochowanych jest wielu znanych Polaków oraz zwiedzanie Cmentarza Orląt Lwowskich. Po przerwie na starówce miasta zwiedzano Bazylikę Archikatedralną p.w. Wniebowzięcia NMP, Kaplicę Boimów i Katedrę Ormiańską. Pomnik Adama Mickiewicza oraz zakupy pamiątek były ostatnim elementem wycieczki podczas której uczestnicy poznali urocze miasto Lwów. Turyści w wesołych nastrojach pomimo długiej odprawy granicznej powrócili do Gorlic.

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16