Wycieczkę do Sandomierza 27.05.2017

Zdjęcie zbiorowe do pobrania

W dniu 27 maja 2017 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach, zorganizował wycieczkę do Sandomierza. Uczestnicy wycieczki zwiedzili zabytkową Starówkę podziwiając jej zabytki wśród których szczególne miejsce zajmują Bazylika NMP, Dom Długosza Zbrojownia Rycerska i Brama Opatowska. Niezależnie od zabytków turyści mieli okazję zobaczyć wiele miejsc znanych z serialu „Ojciec Mateusz”. Zwieńczeniem wycieczki był rejs statkiem po Wiśle podczas którego można było podziwiać wspaniałą panoramę miasta.

DSCN1285.jpg
DSCN1293.jpg