Majówka w Beskidzie Niskim 7.05.2017

Zdjęcie zbiorowe do pobrania

W dniu 7 maja 2017 roku Zarząd Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach zorganizował MAJÓWKĘ W BESKIDZIE NISKIM. Uczestnicy przeszli szlakiem zielonym w zmiennych warunkach atmosferycznych trasę Ożenna – Wysokie (657 m n.p.m.) - Żydowskie – Krempna (około 12 km). Następnie w Krempnej zwiedzili Muzeum Magurskiego Parku Narodowego, gdzie ponadto obejrzeli projekcję multimedialną „Cztery Pory Roku w Magurskim Parku Narodowym”. Imprezę zakończyło wspólne ognisko, a dobre humory oraz piosenki biesiadne i turystyczne towarzyszyły uczestnikom również w drodze powrotnej do Gorlic.