Spotkanie z podróżnikiem Panem Samuelem Kempskim 30.01.2017

W dniu 30 stycznia 2017r. w Sali Konferencyjnej Oddziału PTTK w Gorlicach odbyło się kolejne spotkanie z podróżnikiem Panem Samuelem Kempskim z grupy podróżniczej „Trzask”. Tematem spotkania była AMAZONIA. Licznie zebrani członkowie PTTK oraz sympatycy wysłuchali barwnych opowieści popartych pięknymi zdjęciami o lasach deszczowych, plemionach indiańskich, owadach, gadach, rybach i zwierzętach żyjących w tej egzotycznej i dzikiej części świata. Omówiono również niebezpieczeństwa czyhającej w wodach Amazonki i jej dopływów, a także w dżungli. Zebrani brawami nagrodzili prowadzącego za piękne spotkanie i profesjonalizm.

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16