Vrbov - baseny termalne - 29 stycznia

Woda termalna we Vrbowie tryska z głębokości 2000 m, na powierzchni Ziemi osiąga temperaturę 65 stopni C i dlatego powinna chłodzić się zimną wodą, żeby w ogóle była do użycia w basenach. Pobyt w niej pomaga umocnić zdrowie przy wielu zachorowaniach takich jak np. zapalenie narządów ruchu, przewlekły bronchit, choroby systemu nerwowego czy układu sercowo-naczyniowego. Woda w poszczególnych basenach ma temperaturę od 26 stopni w basenie pływackim po 38 stopni w basenie do siedzenia zawierającym dysze do masażu.

Fotogaleria: Ewa Bugno