Wystawa II wojna światowa. Epizody z udziałem mieszkańców Ziemi Gorlickiej

Zapraszamy do Muzeum Regionalnego PTTK w Gorlicach na kolejną już w tym roku wystawę czasową. Ekspozycja, której wernisaż będzie miał miejsce 28 listopada 2016 r. to cykliczna wystawa, w bieżącym roku przybliżająca temat nauczania w okresie okupacji hitlerowskiej w naszym regionie. Szczególny nacisk zostanie położony na przedstawienie specyfiki tajnego nauczania. Wspomniane zostaną także sylwetki pedagogów i uczniów biorących w nim udział.
Wystawa będzie dostępna do 10 lutego 2017 r.