Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Archiwum zdjęć

MUDr. Jozef CHOVANEC - Prezes Klubu Słowackich Turystów z Bardejowa zwiedza Muzeum Regionalne PTTK w Gorlicach.
MUDr. Jozef CHOVANEC z rodziną w muzeum.
Grupa słowackich onkologów podczas zwiedzania muzeum.
XI Rajd Szlakiem Walk Operacji Bitwy Gorlickiej - Owczary 2005r.

Wystawa w Biurze Wystaw Artystycznych (Dwór Karwacjanów) córki prof. Gabryela - byłego Prezesa gorlickiego Oddziału PTTK w Gorlicach.

Na zdjęciu obecny Prezes Zarządu Oddziału mgr Roman Trojanowicz wręcza symboliczną wiązankę kwiatów córce prof. Gabryela.

V Festiwal Piosenki Turystycznej w Grybowie w kole PTTK nr 2. Okolicznościowe wystąpienie Prezesa Z/O mgr Romana Trojanowicza
Goście V Festiwalu Piosenki Turystycznej w Grybowie.
Senator Andrzej Chronowski typuje najlepszą drużynę śpiewającą.
Uczestnicy V Festiwalu Piosenki Turystycznej w trakcie zwiedzania Grybowa. (od lewej Burmistrz Miasta Gorlic Kazimierz Sterkowicz, Prezes Z/O PTTK w Gorlicach Roman Trojanowicz, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Grybowie Jan Zięba, opiekun koła PTTK nr 4 w Mszance Ks. Piotr Ścipień)
Delegacja Z/O PTTK w Bardejowie u MUDr. Josefa Chovanca. (od lewej Wiceprezes Z/O PTTK w Gorlicach Stanisław Barszcz, MUDr Josef Chovanec, Prezes Z/O PTTK w Gorlicach mgr Roman Trojanowicz.)
Mgr Roman Trojanowicz po złożeniu zaproszenia dla słowackich turystów do odwiedzenia Gorlic.
Okolicznościowa wystawa z okazji jubileuszu 180 - lecia Poczty Polskiej w Gorlicach. Organizatorem wystawy był Pan Jan Szura.
Uczestnicy wystawy.
Okolicznościowe wystąpienie Prezesa Z/O mgr Romana Trojanowicza na temat wystawy.
IV Ogólnopolski Spływ Kajakowy w Gorlicach. Prezes Z/O PTTK po wręczeniu okolicznościowych nagród.
Prezes Z/O Roman Trojanowicz podczas IV Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego wręcza kol. Bogusławowi Niedzieli Prezesowi Koła Kajakowego przy Oddziale PTTK w Gorlicach złotej odznaki.
Uczestnicy IV Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego. Kwiecień 2006 - Gorlice
Jubileusz 50 lecia powstania Koła nr 5 przy Fabryce Maszyn Glinik S.A.
Pamiątkowe z uroczystości 50 - lecia powstania Koła nr 5 przy Fabryce Maszyn Glinik S.A
Występy Zespołu "Pogórzanie"
Otwarcie wystawy z okazji 50 - tej rocznicy śmierci Ks. Bronisława Świeykowskiego.
Prezes Z/O Roman Trojanowicz zachęca do zwiedzania gabinetu figur woskowych w Muzeum Regionalnym PTTK w Gorlicach oraz do robienia sobie okolicznościowych zdjęć.

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: