Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

XLIII Rajd Beskidzka Jesień

W dniach 28-29 września 2016 roku grupa młodzieży z Miejskiego Zespołu Szkół Nr 3 w Gorlicach wzięła udział w XLIII Rajdzie Turystycznym „Beskidzka Jesień 2016” organizowanym przez PTTK O/Gorlice pod kierownictwem mgr Krzysztofa Mrozka nauczyciela WF, dyrektora biura PTTK Przodownika Mieczysława Cyrkowicza oraz Organizatora Turystyki Zdzisława Halibożka.

Uczestnicy rajdu przeszli trasę Skwirtne-Kozie Żebro (847 m n.p.m.) - Wysowa-Ropki. Rajd zakończono w Ropkach tradycyjnym ogniskiem ze smażeniem wspaniałej kiełbasy Pana Jana Wojnarskiego. Przy ognisku Kolega Krzysztof Mrozek zorganizował konkurs krajoznawczy, gdzie udział brali wszyscy uczestnicy. Młodzież która wykazała się dobrą wiedzą i refleksem otrzymała nagrody, rozdano również okolicznościowe dyplomy uznania za przejście dość wymagającej kondycji trasy. W drugim dniu po noclegu w Wysowej uczestnicy przeszli trasę z Wysowej na Górę Jawor następnie szlakiem granicznym na Przełęcz nad Cygielką i zeszli do Wysowej gdzie czekał już podstawiony autobus. Pogoda przez dwa dni dopisywała tak jak i humory.

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: