Delegacja KST w Gorlicach

Czteroosobowa delegacja władz Klubu Słowackich Turystów w Bardejowie na czele z prezesem Miro Bujdą gościła w dniu 31 sierpnia 2016 roku w Gorlickim Oddziale PTTK. Celem wizyty było zaproszenie gorlickich turystów na kolejne XXIII Bardejowsko-Gorlickie Spotkania Turystyczne, które odbędą się w dniach 1.-2.10.2016 r. Gości podejmowali Roman Trojanowicz – prezes Zarządu Oddziału i Mieczysław Cyrkowicz – sekretarz.

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16