Młodzi Pielgrzymi na ŚDM w Muzeum PTTK

W dniach 21 i 22 lipca 2016 r. młodzi pielgrzymi przybyli na „Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016” przebywający w Gorlicach i Sękowej z Niemiec, Paragwaju, Iraku, Włoch i Ukrainy przyjmowani przez parafie pw. NNMP i św. Jadwigi Królowej w Gorlicach oraz św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej prowadzeni przez Romana Trojanowicza – prezesa Gorlickiego Oddziału PTTK i Mieczysława Cyrkowicza - sekretarza, dyrektora biura Oddziału odwiedzili m. in. Muzeum Regionalne PTTK im. I. Łukasiewicza.

Fotorelacja_1 Fotorelacja_2 Fotorelacja_3 Fotorelacja_4

...............................