Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Młodzi Pielgrzymi na ŚDM w Muzeum PTTK

W dniach 21 i 22 lipca 2016 r. młodzi pielgrzymi przybyli na „Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016” przebywający w Gorlicach i Sękowej z Niemiec, Paragwaju, Iraku, Włoch i Ukrainy przyjmowani przez parafie pw. NNMP i św. Jadwigi Królowej w Gorlicach oraz św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej prowadzeni przez Romana Trojanowicza – prezesa Gorlickiego Oddziału PTTK i Mieczysława Cyrkowicza - sekretarza, dyrektora biura Oddziału odwiedzili m. in. Muzeum Regionalne PTTK im. I. Łukasiewicza.

Fotorelacja_1 Fotorelacja_2 Fotorelacja_3 Fotorelacja_4

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: