Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

110 lat Oddziału PTTK Beskid w Nowym Sączu

4 czerwca 2016 r. zaprzyjaźniony Oddział PTTK „Beskid” w Nowym Sączu obchodził dostojny Jubileusz „110 lat Oddziału TT-PTT-PTTK „Beskid” 1906 – 2016”. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w reprezentacyjnej sali sądeckiego Ratusza. Reprezentacyjna sala Ratusza wypełniła się do ostatniego miejsca. Przybyło wielu zaproszonych gości reprezentujących ludzi gór. Do Nowego Sącza na tę uroczystość przyjechało wielu przedstawicieli innych Oddziałów PTTK. Gorlicki Oddział reprezentowali zaproszeni na Jubileusz prezes Roman Trojanowicz i sekretarz Mieczysław Cyrkowicz.

Relacja ze strony sadecznin.info Relacja ze strony beskid.pttk.pl

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: