Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne |

110 lat Oddziału PTTK Beskid w Nowym Sączu

4 czerwca 2016 r. zaprzyjaźniony Oddział PTTK „Beskid” w Nowym Sączu obchodził dostojny Jubileusz „110 lat Oddziału TT-PTT-PTTK „Beskid” 1906 – 2016”. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w reprezentacyjnej sali sądeckiego Ratusza. Reprezentacyjna sala Ratusza wypełniła się do ostatniego miejsca. Przybyło wielu zaproszonych gości reprezentujących ludzi gór. Do Nowego Sącza na tę uroczystość przyjechało wielu przedstawicieli innych Oddziałów PTTK. Gorlicki Oddział reprezentowali zaproszeni na Jubileusz prezes Roman Trojanowicz i sekretarz Mieczysław Cyrkowicz.

Relacja ze strony sadecznin.info Relacja ze strony beskid.pttk.pl

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16