Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Z zaproszeniem w Bardejowie

Delegacja Zarządu Gorlickiego Oddziału PTTK w osobach Prezesa Zarządu Romana Trojanowicza i sekretarza Mieczysława Cyrkowicza udała się w dniu 07 kwietnia do Bardejowa celem złożenia oficjalnego zaproszenia turystów bardejowskich na kolejne XXIII już Gorlicko-Bardejowskie spotkania górskie miast partnerskich Gorlice – Bardejów w ramach rajdu turystycznego „Szlakiem Walk Operacji Gorlickiej”, który odbędzie się w dniach 14 – 15 maja br. Delegację z Gorlic podejmowali Martin Choma, Miroslav Bujda, i Ladislav Bilek – władze Klubu Słowackich Turystów w Bardejowie.

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: