Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Spotkanie z nowymi członkami

W dniu 16 marca 2016 roku w Sali Konferencyjnej Oddziału PTTK w Gorlicach odbyło się spotkanie nowo przyjętych członków Koła Miejskiego z Zarządem Koła oraz zaproszonymi przedstawicielami Władz Oddziału.
Podczas spotkania przedstawiono strukturę Oddziału, obecnych członków Władz Oddziału oraz Zarządu Koła Miejskiego. Ponadto omówiono zasady uczestnictwa w organizowanych imprezach oraz plan imprez na rok 2016.
Zdjęcia na podstronie Koła Miejskiego

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: