Dzień dobry TVN w Gorlicach

Dr n. med. Franciszek Rachel jest jednym z najstarszych, wciąż czynnych zawodowo chirurgów w kraju. Jego 55-letnia praktyka lekarska związana jest ściśle z naszym miastem. Obszerny artykuł o doktorze Rachelu został umieszczony w Gazecie Krakowskiej 4 lutego. Fenomen gorlickiego chirurga odbił się na tyle szerokim echem, że zainteresowała się tym tematem stacja TVN.
Zespół programu „Dzień dobry TVN” gościł w poniedziałek, 22 lutego w naszym mieście w celu zebrania materiału i przygotowania informacji o życiu i pracy dr. Franciszka Rachela. Ekipa telewizyjna odwiedziła gorlicki szpital, gdzie nagrywała m.in. materiał podczas zabiegu przeprowadzanego przez doktora na sali operacyjnej. Następnie przybyła do gorlickiego Muzeum Regionalnego PTTK. Tu dr Rachel podzielił się swoimi zainteresowaniami historią i dziejami Ziemi Gorlickiej.
Zebrany materiał został wyemitowany w programie „Dzień dobry TVN” w środę, 2 marca, w godz. pomiędzy 8.00 a 11.00.

Kilka zdjęć z wizyty w Muzeum

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16