Rajd Beskidzka Jesień

1 października 2015 r. odbył się XLII Rajd Turystyczny „Beskidzka Jesień 2015”. Rajd rozpoczął się na parkingu przy Miejskim Zespole Szkół Nr 3. Po powitaniu wyruszono autokarem do Krzywej . W Bartnem grupa rajdowa spotkała się po przejściu szlakiem 11 km na wspólnym pieczeniu kiełbasek i konkursie turystycznym w schronisku turystycznym PTTK.
Celem rokrocznych rajdów „Beskidzka Jesień” jest promocja regionu i miasta przez przybliżenie historii i kultury Gorlic i okolic. Ukazanie młodzieży gorlickich szkół „swoich korzeni”. Uwrażliwienie i szacunek do przeszłości oraz dóbr kultury i przyrody. Popularyzacja aktywnego wypoczynku. Umacnianie współpracy Polsko-Słowackiej, poznawanie tradycji i historii zaprzyjaźnionego miasta Bardejowa a także wymiana doświadczeń.

Szkoła i każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkowy dyplom.