26-27.09.2015 Rajd Bardejowsko-Gorlicki

W dniach 26 - 27 września 2015 r. odbył się na zaproszenie Klubu Słowackich Turystów XXIII rajd Bardejowsko-Gorlicki. Autokarem udaliśmy się do Bardejowa, gdzie dołączyli słowaccy turyści i dalej do Kurowa. Na szlak wyruszono z Kurowskiego sedla do Kralovej Studni (Królewskiej Studni), stąd do Vojkovej (Wojkowej). W sumie przeszliśmy szlakiem granicznym w strugach ulewnego deszczu i mocnego wiatru, prowadzeni przez Starostę Bardejowa Miroslava Bujdę oraz prezesa KST Martina Chome 14 km. Wieczorem odbyło się towarzyskie spotkanie gorlickich turystów z przyjaciółmi słowackimi w Mnichowskim Potoku przy smacznym gulaszu, śpiewając wspólnie przy akompaniamencie muzycznym turystyczne piosenki. W drugi dzień relaksowano się w basenach termalnych w Bardejowskich Kupelach, korzystając ze znakomitych hydromasaży. Zrelaksowani, w doskonałym nastroju powróciliśmy w godzinach popołudniowych do Gorlic.