Kol. Wincenty Szpakowski nie żyje

W dniu 15 lipca 2015 roku pożegnaliśmy naszego nieodżałowanego Kolegę Wincentego Szpakowskiego, który odszedł od nas niespodziewanie i za szybko. W uroczystościach pogrzebowych, które odbyły się w Bazylice Mniejszej w Grybowie wzięła udział niezliczona liczba przyjaciół, znajomych, współpracowników chcąc w ten sposób pożegnać tego dobrego, szlachetnego człowieka. W ostatniej ziemskiej drodze naszego Kolegi nie zabrakło dużej grupy gorlickich turystów zrzeszonych w gorlickim Oddziale PTTK. W imieniu Ich wszystkich i własnym pożegnał ś.p. zmarłego Kolegę Wincentego Roman Trojanowicz – prezes Zarządu Oddziału PTTK w Gorlicach. W swoich słowach podziękował za Jego aktywną pracę w Zarządzie Oddziału PTTK w ciągu trzech kadencji, a także za wspieranie działań Koła Miejskiego pełniąc funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Koła. Wyraził głęboką nadzieję, że zmarły Kolega będzie wspierał w dalszym ciągu – tam z góry – wszystkie działania Towarzystwa.
Niech spoczywa w pokoju !