Kol. Janina Augustyn nie żyje

28 grudnia 2014 r. odeszła od nas na zawsze kol. Janina Augustyn, długoletnia, niezwykle aktywna działaczka Gorlickiego Oddziału PTTK, ostatnio pełniąca funkcję prezesa Oddziałowej Komisji Rewizyjnej. Odznaczona wieloma odznaczeniami PTTK m.in. Złotą Odznaką „Zasłużona w pracy PTTK wśród młodzieży”. W 2012 roku otrzymała zaszczytny tytuł i medal „Nauczyciel Kraju Ojczystego” nadawany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w uznaniu szczególnych zasług nauczycieli prowadzących systematyczną pracę edukacyjno-wychowawczą w środowisku i na rzecz dzieci i młodzieży, mającą na celu upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa.
W zmarłej tracimy wielce oddaną propagatorkę i organizatorkę turystyki, bardzo lubianą i szanowaną koleżankę.
Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłej Zarząd Oddziału PTTK w Gorlicach składa najszczersze wyrazy współczucia.