XIII Predsilvestrovsku turisticku STOPU ZDRAVIA poza nami

W tym roku dwunastoosobowa grupa turystów z Gorlickiego Oddziału PTTK z prezesem Romanem Trojanowiczem na czele wzięła udział na zaproszenie Klubu Słowackich Turystów BŚK Bardejov we współpracy z Miastem Bardejov w 13. Przedsylwestrowych Spotkaniach Turystycznych "Ścieżka zdrowia" na trasie Vinbarg - Ćereśńa - …
Fotorelacja

Przy sprzyjającej - trochę zimowej aurze (pola i drzewa pokryte białym, świeżym puchem śnieżnym) - w przyjacielskiej atmosferze spędzono te kilka godzin - wędrując kilkanaście kilometrów razem, kończąc spotkanie przy wspaniałym gulaszu w "Hostinec Korzar" na przedmieściach Bardejowa.