Zaproszenie na wystawę "Pejzaże"

Danuta Poręba jest absolwentką Liceum Plastycznego im. A. Kenara w Zakopanem i Instytutu Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie gdzie zdobyła dyplom w pracowni malarstwa. Od wielu lat jest nauczycielem w gorlickiej "Czwórce".
Bierze udział w dorocznych wystawach gorlickiego środowiska plastycznego organizowanych w Galerii Sztuki, oraz wystawach zbiorowych w Jaśle, Bardejowie. W Nowym Sączu w „Małej Galerii” brała udział w wystawie "Hübner i przyjaciele".
Maluje obrazy olejne. Dominującym tematem jest pejzaż.