KTG ZG PTTK w Bacówce w Bartnem

W dniach 7 i 8 czerwca 2014 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTK z przewodniczącym Jerzym Gajewskim na czele ze słowackimi znakarzami Klubu Słowackich Turystów z Świdnika, Humenne, Preszowa i Bardejowa, w schronisku nad Bartnem, w którym wzięli udział także przedstawiciele Delegatury Wschodniokarpackiej z Oddziałów w Jaśle, Sanoku, Rzeszowie i naturalnie w Gorlicach jako gospodarzy.
Fotorelacja

Oddział w Gorlicach reprezentowany był w mocnym składzie: Roman Trojanowicz – prezes, Mieczysław Cyrkowicz – sekretarz, Jerzy Forczek – przewodniczący oddziałowej KTG oraz Piotr Haluch – kierownik prac znakarskich. Rozmowy między polskimi i słowackimi znakarzami dotyczyły dalszej współpracy w pracach znakarskich, uściśleniu konkretów w kolorystyce niektórych – w ostatnich latach zmienionych – szlaków, tak, aby turyści korzystający z tych szlaków bezpiecznie mogli docierać do zaplanowanych celów.