Przedstawiciele Zarządu Głównego PTTK w Gorlicach

W piątkowe popołudnie 06 czerwca 2014 r. dwóch członków Zarządu Głównego PTTK w Warszawie kol. Jarosław Dąbrowski oraz kol. Jerzy Gajewski, który pełni równocześnie funkcję przewodniczącego Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK z siedzibą w Krakowie, odwiedzili gorlicki Oddział PTTK.

Fotorelacja

Gości podejmowali prezes Oddziału Roman Trojanowicz i sekretarz Mieczysław Cyrkowicz. Po przeprowadzonych rozmowach w siedzibie Oddziału przy ul. Piłsudskiego, a dotyczących wszystkich aspektów działalności gorlickiego Oddziału udano się z gośćmi do Muzeum Regionalnego PTTK im. Ignacego Łukasiewicza, gdzie Katarzyna Liana – pracownik muzeum - oprowadziła gości po udostępnionej 2 maja br. nowej ekspozycji dotyczącej "Bitwy Gorlickiej" a także pozostałej ekspozycji dot. przemysłu naftowego. Goście byli pod wielkim wrażeniem dokumentując to wpisem do Księgi Muzeum, zapewniając o wsparciu przy realizacji dalszych planów.