99. Rocznica Bitwy Gorlickiej.

Na miesiące maj-czerwiec w Muzeum Regionalnym PTTK w Gorlicach przygotowana została wystawa czasowa prezentująca pamiątki związane z cmentarzem wojennym nr 60 oraz z postacią sławnego naftowca i społecznika Ziemi Gorlickiej, Władysława Długosza. Długosz był osobą, która podjęła bardzo energiczne działania na rzecz odbudowy regionu ze zniszczeń spowodowanych działaniami wojennymi.

Na ekspozycji zostaną zaprezentowane m.in. unikatowe dyplomy pamiątkowe, jakie otrzymał Władysław Długosz oraz jego korespondencja z czasów, kiedy pełnił funkcję ministra dla Galicji. Drugą część prezentowanych pamiątek stanowią te związane z budową cmentarza na przełęczy Małastowskiej.