Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Muzeum Regionalne PTTK
Zapraszamy Państwa do Muzeum Regionalnego PTTK w Gorlicach na ekscytujące spotkanie z historią. Siedem naturalnej wielkości postaci figur zabierze Państwa na wycieczkę w czasie do krwawych wydarzeń bitwy pod Gorlicami 2 maja 1915 roku. Ekspozycji figur woskowych towarzyszą zbiory broni, umundurowania, numizmatów i dokumentów, a także plastyczna mapa operacji gorlickiej. Zapewniamy profesjonalnych przewodników i ... pamiątkową fotografię z cesarzem Franciszkiem Józefem I.

Lifting Muzeum (artykuł żródło:UM Gorlice)

>>   Historia miasta
     >>   Bitwa pod Gorlicami
     >>   Sztuka
     >>   Przemysł naftowy
     >>   Etnografia

Adres:

38-300 Gorlice, ul. Wąska 7-9,

tel. 0-18 / 352-26-15,

e-mail: muzeum.pttk.gorlice@interia.pl

Muzeum czynne dla zwiedzających przez cały rok: wtorek - piątek: 9.00 - 16.00

poniedziałek, sobota - niedziela: ekspozycje dostępne dla zwiedzających po wcześniejszym, osobistym lub telefonicznym uzgodnieniu ( tel. 18 352 26 15)

dni świąteczne: muzeum nieczynne

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: