Predsilvestrovsku turisticku STOPU ZDRAVIA

28 grudnia 2013 r. odbył się już po raz jedenasty zorganizowany przez Klub Słowackich Turystów BŚK Bardejov we współpracy z Urzędem Miasta Bardejov przedsylwestrowy Rajd Turystyczny, do udziału którego tradycyjnie zaproszeni zostali chętni turyści polscy z Gorlickiego Oddziału PTTK. Zaproszenie to przyjęło tym razem tylko trzy osoby: Roman Trojanowicz – prezes Oddziału, Mieczysław Cyrkowicz – sekretarz, Elwira Paszyńska – członek Oddziałowego Sądu Koleżeńskiego.

Przy pięknej wręcz wiosennej aurze w sympatycznych, przyjacielskich nastrojach udano się z Vinbarg na Ćereśńa (ok. 6 km), tam przy ognisku posilono się pieczonymi kiełbaskami, po czym wyruszono tą samą trasą w kierunku Vinbarg-Bardejov. Zakończenie Rajdu odbyło się przy wspaniałym gulaszu w „Hostinec Korzar”.

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16