Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Razem z Kołem Miejskim w góry

Rytro - Piwniczna - 12 października 2013 r.

Członkowie Koła nr 5 Glinik uczestniczyli w wycieczce górskiej zorganizowanej przez Koło Miejskie PTTK.
Były do wyboru dwie trasy: 1. Rytro - Kordowiec - Niemcowa - Rogacze - schronisko pod Niemcową - Piwniczna. 2. Rytro - Kordowiec - Niemcowa - schronisko pod Niemcową – Piwniczna.

Nieliczna grupa zwiedzała Rytro i Piwniczną.

Fotogaleria: Zdzisław Musiał

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: