Leskowiec - 1 września 2013 r.

Koło PTTK nr 5 Glinik zorganizowało wyprawę na Leskowiec.  Uczestnicy podzieleni byli na trzy grupy:

1. Grupa Andrzeja Bajorka

trasa:  Czartak - Chobot - Skalnica (412) - Główniak (550) - Kamień (671) (ze skałkami)  - Królewizna (Magura Ponikowska) (817) - Groń Jana Pawła II (890) - Leskowiec (922) - Groń (szlak żółty) - Rzyki Jagódki (ok. 14 km)

2. Grupa Zdzisława Musiała

trasa: szlak żółty jak w pkt. a. następnie Przełęcz pod Gancarzem - Gancarz (802)- Kobyla Głowa - Przełęcz Sosina - Narożnik - Przełęcz Kaczyńska - Sustatowa Góra - Wapienica - Inwałd PKP - Inwałd - Park Miniatur. (ok. 23 km)

3. Grupa Tadeusza Wszołka

trasa: Rzyki Jagódki - Leskowiec - Groń Jana Pawła II - Przełęcz pod Gancarzem - Gancarz (802)- Kobyla Głowa - Przełęcz Sosina - Narożnik - Przełęcz Kaczyńska - Sustatowa Góra - Wapienica - Inwałd PKP - Inwałd - Park Miniatur. (ok. 17 km)

Zdzisław Musiał

Fotogaleria: Ewa Bugno