Regionalna Konferencja

W sobotę 8 czerwca 2013 r. w Klubie Garnizonowym w Krakowie przy ul. Zyblikiewicza 1 odbyła się Regionalna Konferencja Sprawozdawczo - Wyborcza Oddziałów PTTK Województwa Małopolskiego. W konferencji wzięło udział czterech delegatów z gorlickiego Oddziału, wybranych na XVII Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym w dniu 6 kwietnia, w osobach Roman Trojanowicz, Mieczysław Cyrkowicz, Jerzy Forczek i Krzysztof Buliński. W Konferencji uczestniczył także prezes Zarządu Głównego PTTK w Warszawie kol. Lech Drożdżyński.

Dokonano także wyboru władz Jednostki Regionalnej na lata 2013 – 2017. Oddział w Gorlicach reprezentował będzie w Regionalnym Forum Oddziałów Małopolskich prezes Roman Trojanowicz.

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16