Walny Zjazd Delegatów PTTK

W sobotę 6 kwietnia 2013 roku odbył się w sali konferencyjnej siedziby Oddziału PTTK w Gorlicach przy ul. Piłsudskiego 6 XVII Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów Gorlickiego Oddziału PTTK. Po otwarciu Zjazdu, przywitaniu delegatów i gości przez dotychczasowego prezesa Romana Trojanowicza nastąpiło wręczenie odznaczeń i wyróżnień zasłużonym członkom Oddziału za okres 2009 – 2013.

Następnie wysłuchano sprawozdań ustępujących władz: Zarządu Oddziału, Oddziałowej Komisji Rewizyjnej oraz Oddziałowego Sądu Koleżeńskiego po czym nastąpiła ożywiona dyskusja, po której udzielono Zarządowi Oddziału absolutorium.

Na koniec Walnego Zjazdu dokonano wyboru nowych władz do Zarządu Oddziału, Oddziałowej Komisji Rewizyjnej, Oddziałowego Sądu Koleżeńskiego, a także delegatów na Regionalną Konferencję Oddziałów PTTK w Krakowie.

Prezesem Zarządu Oddziału na XVIII kadencję czyli na lata 2013 – 2017 został ponownie - już trzeci raz z kolei - Roman Trojanowicz, wiceprezesem Jerzy Forczek, sekretarzem Mieczysław Cyrkowicz, skarbnikiem Jan Słopnicki, członkami Edward Marek, Halina Haluch, Zdzisław Halibożek, Robert Kusek, Jan Posłuszny, Wincenty Szpakowski, Mirosław Wantuch.

Skład Oddziałowej Komisji Rewizyjnej : prezes – Janina Augustyn, wiceprezes Franciszek Tomaszkiewicz, sekretarz – Elżbieta Walczyk-Sarkowicz, członkami – Piotr Haluch i Jadwiga Jamro

Oddziałowy Sąd Koleżeński: prezes – Krzysztof Buliński, sekretarz – Zdzisław Musiał, członkowie – Andrzej Bajorek, Elżbieta Brach, Elwira Paszyńska.

Delegatami na Regionalną Konferencję Oddziałów w Krakowie, która odbędzie się początkiem czerwca br. wybrani zostali: Roman Trojanowicz, Mieczysław Cyrkowicz, Krzysztof Buliński oraz Jerzy Forczek.

...............................

poniedziałek: godz. 8 -16