Do Wysowej na biegówki  10 marca 2013 r.

Grupa narciarzy Koła PTTK nr 5 Glinik na biegówkach ruszyła w góry, by sprawdzić czy sezon zimowy dobiega końca. Trasa wiodła z Wysowej przez Trawers Czarnego Działu do drogi oddzielającej Czarny Dział i Wysotę, następnie przez przełęcz pomiędzy Wysotą a Czarnym Działem, podejście na Czarny Dział i na Jaworzynkę. Grupa Andrzeja Bajorka zjechała z  Jaworzynki do Wysowej, a dwaj twardziele – Zdzisław Musiał i Przemysław Wroński ruszyli na granicę pod Obicz i do Wysowej. Jak mawiają – do wiosny w górach jeszcze daleko.

Ewa Bugno

FOTOGALERIA - fot. Przemysław Wroński.