Pomóż innym - 13 stycznia 2013r.

Koło PTTK nr 5 GLINIK włączyło się do akcji finału WOŚP promując zdrowy styl życia.  Hasło koła to: "pomóż innym, pomóż sobie". Sobie - poprzez aktywny tryb życia, innym -  zachęcając ich do aktywności fizycznej oraz przekazując składkę na rzecz WOŚP. W tym celu w niedzielę zorganizowane zostało przejście z Magury Małastowskiej do Gorlic zarówno dla pieszych, jak i dla narciarzy. Narciarze przejechali 17 km – Przełęcz Małastowska – Magura Małastowska – „Trzy kopce” w Ropicy Polskiej – Gorlice. Pogoda była cudna, śnieg… jak marzenie.