IX Rajd Rowerowy "Europa bez granic"

W sobotni, wiosenny, słoneczny dzień 19 maja 2012 roku odbył się kolejny już IX Rajd Rowerowo - Pieszy „EUROPA BEZ GRANIC”, w którym wzięło udział 74 cyklistów i piechurów.

Było 4 trasy do wyboru.

Gorlice – Ropica Polska – Szymbark – Ropa – Łosie

Gorlice – Sękowa – Małastów – Magura Małastowska (przełęcz) – Nowica – Łosie

Gorlice – Sękowa – Gładyszów – Regetów – Uście Gorlickie – Klimkówka – Łosie

Czwarta trasa dowolna z dojazdem do Łosia

Rajd wyruszył w godzinach rannych sprzed Krytej Pływalni „Fala” w Gorlicach a zakończył się w Gospodarstwie Rybnym na placu przy „Barze Pstrąg u Eda” w Łosiu gdzie odbył się konkurs sprawnościowy na rowerach, śpiewano rajdowe piosenki, pieczono kiełbaski. Zwycięzcy konkursu otrzymali książkowe nagrody a każdy uczestnik rajdu otrzymał z rąk prezesa Gorlickiego Oddziału PTTK Romana Trojanowicza pamiątkowy dyplom za udział w rajdzie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia

Przykład dyplomu jaki otrzymał każdy z uczestników: