XXXVI Beskidzka Jesień

W dniu 14 października 2009 r. odbył się XXXVI Rajd Beskidzka Jesień pt. „Śladami przemysłu naftowego” na trasie Gorlice-Magdalena- Muzeum Regionalne PTTK.

W rajdzie wzięło udział 96 uczestników i 6 osób opieki. Rajd był prowadzony przez wykwalifikowanych przewodników. W ten nieprzyjazny dzień spowodowany złymi warunkami atmosferycznymi (pierwszy śnieg) organizatorzy dostosowali program do panujących warunków. Młodzież zwiedziła Muzeum Regionalne PTTK, Dom Polsko-Słowacki, Muzeum Przemysłu Naftowego na Magdalenie. Zakończenie rajdu odbyło się w Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Gorlicach gdzie przeprowadzono konkursy, gry i zabawy. Każdy z uczestników rajdu otrzymał okolicznościową koszulkę.