XVII Rajd Szlakiem Walk Operacji Gorlickiej

Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział w Gorlicach, Komisja Turystyki Górskiej, Urząd Miasta Gorlice

zaprasza na XVII Rajd Szlakiem Walk Operacji Gorlickiej oraz XVI Gorlicko-Bardejowskie Spotkanie Górskie

KONIECZNA GORLICE - Bóbrka 16–17 maja 2009

Trasa : Konieczna – Bóbrka – Dukla - Gorlice

Spotkanie polskich i słowackich turystów odbędzie się w /sobotę/ 16.05.2009 o 8:00 – 8:30 w Koniecznej

Wyjazd autokarem o godzinie 7.15 spotkanie koło budynku PTTK

Wpisowe 10 zł

Bliższe informacje w Biurze Oddziału PTTK Gorlice

tel 0.18 352-15-91, 352-16-88

Zapraszamy do uczestnictwa

Zarząd Oddziału PTTK w Gorlicach

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z rajdu w Bóbrce 2009.